Bardotka

Bardotka


Narození: Srpen 2020

Pohlaví: Kočka

Kastrace: Ne

Očkování: Ne

Povaha: Hodná, hravá, přítulná

Zvláštní znaky: Chlupatá kráska


Malá huňatá kočička Bardotka, teď už Balu, si své první Vánoce již vychutnávala v novém domově.
A jak si tam zvykala? 🙂
„Prvních pár dnů se koťátko rozkoukávalo po svém novém domově. Hned po otevření dvířek od přepravky mělo radost ze svého vlastního škrabadla a hned si zkusila nabrousit drápky. Začala opatrně prozkoumávat náš byt. Na svůj záchůdek si zvykla rychle. To ovšem tolik neplatilo v případě našeho psíka Jasmíny. Nevěděla, co od ní čekat, syčela a ježila se na ni. Jasmína do toho chudák ještě hárala a místo nějakého pěkného psího frajera od nás dostala takový chlupatý dáreček. 
Kotěti jsme vyrobili atraktivní hračku, ze které mělo radost a začalo zjišťovat, že prostředí je přátelské. Před psíkem se nám však občas schovala pod postelí a s pocitem bezpečí svého nového úkrytu nechtěla chvíli vylézt. Vylákali jsme ji na kousek sýra a zase se k nám přišla přitulit. Postupně si s Jasmínou troufali víc a víc se k sobě přiblížit, až se Balu nakonec přestalo bát i jejích nečekaných prudších pohybů. 
Pojmenovali jsme ji Balu, alespoň počáteční písmeno si nechala ve jméně původní. 
Balu neměla problém být i nějakou dobu sama doma, když jsme třeba byli oba v práci. Po příchodu domů nás to vždy ospalé přišlo nadšeně přivítat svým neslyšným mňoukáním. To je na ní právě to nejvtipnější, že v podstatě nemňouká, ale jen „sýpe“. Je to zároveň požehnání, protože někdy se ozývá často. 
Panička, ji s láskou nazývá „Mňaučidlo“. 
Holky si na sebe zvykly, Balu si s radostí přijde za Jasmínou i lehnout. Jako každá kočka je i tahle vesměs noční tvor a ráda dovádí po bytě. Zatím to ale naštěstí na něm není moc znát. V noci však často přijde i za námi, lehne si nám přímo kolem hlavy a vyžádá si pozornost předením a pak u nás zůstane do rána. 
Nemá problém ani s menším cestováním. Přes Vánoce jsme ji vzali za rodinou a na všechny udělala dobrý dojem. Ráda se nechá česat, hladit a rozmazlovat kapsičkama. 
Bardotka, teď už Balu je nejúžasnější kočičí slečna a jsme moc rádi, že nám ji osud přihrál. 
Věříme, že se má s námi stejně dobře, jako my s ní. 😘“
Balu, když čteme zprávu od tvých rodičů, ujišťuje nás to, že jsme ti vybrali to nejlepší, co jsme mohli. Maminka i tatínek jsou skvělí mladí lidé a pejsek Jasmínka báječná kamarádka.
Měj se kočičko moc dobře, zanech nočních hrátek a užívej si rodiče, hraní a dovádění ve dne. No a v noci se k nim jen přitul v postýlce a sladce se mazli. 😘
Budeme se těšit na další fotky a zprávy. 
11. 12. 2020