Azrael


Garfild také zrovna nechce moc pózovat, tak jsem jsem ho třikrát vyfotil, abych vůbec něco pořídil, ale je vidět, že se nechal vyfotit pouze nerad.
Jinak když ho nepotřebuji, tak je vždy tam, kde se něco dělá, kde mi nejvíc překáží a kde musím stále dávat pozor, abych na něj nešlápnul nebo se přes něho nesvalil.. Když má pocit, že si ho dlouho nikdo nevšímá, tak mi zničehonic odněkud vyskočí na ramena a natažen kolem krku jako kožešinová šála se mnou „chodí“ kolem domu a docela dlouho tak vydrží. Sedne si o chvíli dřív přesně tam, kam se hodlám posadit já. Jen někde usednu již je na klíně nebo se lísá kolem nohou. A úplně stejný je i náš pes, takže máme dva kamarády, kteří se od nás nehnou a stále nám dělají společnost. Kde jsou ty časy, kdy jsme ho dostali a dva týdny jsme jej neviděli, protože byl stále někde schovaný a k jídlu chodil jen v naší nepřítomnosti. 
Je to také šelma a ohromný lovec. Denně máme přede dveřmi většinou dvě myši nebo potkany. Bohužel, někdy je baští a pak nám zbydou k úklidu jen krvavé fleky a vnitřnosti.
😍
2017