Amálka

Amálka


Narození: březen 2019

Pohlaví: kočka

Kastrace: ano

Očkování: ano

Povaha: Hodná, poslušná, mazlivá

Zvláštní znaky: Mourovatý mazel


🎉 Květen měsíc adoptovaných kočiček
Pozdrav z nového domova vám dnes zasílá AMÁLKA 🐈
Ahoj,
jsem roční poslušná kočička Amálka s téměř psí věrnou povahou.
Již tři měsíce jsem šťastná v novém domově. Bydlíme sice v bytě, ale když je pěkně jezdíme každý den na chatu.
Nejraději tam pomáhám mamince na zahrádce. Když je skloněná nad záhonem, využiji toho a hup, už jsem jí na zádech a nechce se mi dolů. Máma se na mě ale vůbec nezlobí, směje se a říká, že jsem úžasná. 😺 Na chatě to prostě úplně miluji a vůbec se mi odsud nechce, když jedeme domů, vždy sedím u okna a mňoukáním rodiče přemlouvám, ať nikam nejedeme. A když si pak doma třeba jen někdo nazouvá boty, hned si vlezu do přepravky, protože si myslím, že už zase jedeme na výlet.
A musím se pochlubit, jaký se ze mě stal lovec. Prvních 14 dnů jsem nechytila ani mouchu a teď už jsem ulovila dokonce dvě myšky. Pyšně jsem je donesla, jako dárek, rodičům, ale i když mě pochválili, radost z toho moc velkou neměli. 😹
Jsem velmi mazlivá a hodná, jen v posteli jsem se ještě nenaučila spinkat. Láká mě tam hlavně můj lidský bratříček, který se těšil, že spolu budeme spávat, ale zatím odolávám. 😻
Miluji svou rodinu a vím, že oni milují mě a s láskou se o mě starají. ❤️
30. 5. 2020
Už týden je roční Amálka v novém domově a my jsme šťastni, když čteme takové zprávy:
„Dobrý večer, tak info o naší Amálce.  
Je to asi nejumazlenější kočička, co znám, neustále ji má někdo na klíně. Zamilovala se do mého manžela, a od něj se nehne na krok. Je opravdu úžasná. Od první minuty se u nás chová, jako kdyby tady žila odjakživa.  
Čekala jsem, že bude ve střehu a schovávat se, než si zvykne, ale co jsme ji vypustili z přepravky, prošla si celý byt, skočila na linku a hned ochutnala kuře co bylo na sporáku,   pak skočila manželovi na klín a vrněla, jak stroječek. Dnes k nám přišla návštěva, Amálka zrovna spinkala na pohovce, tak jen zvedla hlavu, návštěva ji pohladila a Amálka spinkala dál…. takže ani cizí lidi ji nerozhodí, je prostě královna bytu a nyní už i našich srdcí….je opravdu zlatá a myslím, že i moooc spokojená. 
Přikládám pár fotografií a ještě jednou za ni moc děkujeme.“ 
A my jsme Amálko nadšeni, že jsme ti našli tak báječný a milující domov, buď moc šťastná. 😘
1. 3. 2020