Adolfínek

Adolfínek


Narození: 24. 5. 2020

Pohlaví: Kocour

Kastrace: Ne

Očkování: Ne

Povaha: Mazlivá, hravá, přítulná

Zvláštní znaky: Mamánek


Naše úžasná dočaskářka Terezka, která má u sebe od jara už 5. kočičí maminku s dětmi, měla velký závazek. Všechna koťátka, až bude čas, půjdou do adopce, žádné si nechávat nebude, aby bylo místo na dočaskování.
Člověk myslí, ale život mění. Když nám posílala krásné fotky koťátek, všimli jsme si, že některé fotí obzvláště ráda, s větším citem a láskou. A tak nás ani nepřekvapilo, když posílala informace o koťátkách a jedno tam chybělo.
Ano, i Terezka podlehla kouzlu těch maličkých sladkých kuliček, malých hravých kočičích dětí.
No a Adolfínek, to kouzelné mazlivé trdýlko, zůstane už navždy Terezčiným chlapečkem.
Adolfínku, potkalo tě to největší štěstí, ta největší láska. Máš milující rodiče, dům plný kočiček a psího kamaráda. 
Tvá maminka je hotový anděl, který bude mít nad tebou ochrannou ruku po celý tvůj krásný a pohádkový život.😘
13. 8. 2020
 
————-
 
Ahoj,
jmenuji se Adolfínek a mám 12 týdnů.
Teta mi už od malička říká, že jsem mamánek, protože jsem mamce Olí byl neustále za zadkem. Jakmile se na chvilku vzdálila, hned jsem mňoukal, jak jsem ztracený a osamělý. Nebo ani ne tak mňoukal, ale vydával takové neobvykle vysoké zvuky. 
Jako jediný jsem si zachoval roztržitou zbrklost. Působím, že moc nemám kontrolu nad částmi svého těla. Jsem přesně ten, který vždy někde nechá zaseknutý drápek, nebo si nevšimne, že před ním stojí krabice a napálí to do ní. 
Z ničeho nemám strach, jsem dost naivně neohrožený. Hned jak jsem třeba viděl psa, tak jsem si s ním chtěl hrát, i když je mnohonásobně větší. 
Jsem prostě trdlo, které by potřebovalo nějakou maminku nebo tatínka, kteří by se o něho postarali. Odvděčím se láskou a mazlením. A samozřejmě neodolatelným výrazem rozkošného blbounka.
Jsem zdravý a odčervený, v budoucnu mě čeká kastrace. 
Nikdy jsem nebyl venku, proto bych rád bydlel v bytě. 😻
Chcete mít kocourka mamánka?
Pište nebo volejte +420 775 229 240.