Adélka

Kdo je kráska Adélka?


Narození: 2020

Pohlaví: Kočka

Kastrace: Ano

Očkování: Ano

Povaha: Hodná, vděčná

Zvláštní znaky: Kočičí adoptivní maminka

Datum příjmu: 6. 9. 2021

Místo nálezu: Doubravy

„Dobrý den, 

všechny zdraví kočička Adélka ze svého domova plného lásky. 

Když jsem byla ještě v dočasné péči, tak jsem odchovala a odkojila cizí koťátka, která mi postupně odcházela do nových domovů. Moje vlastní koťátka se nikdy nenašla… Ještě k tomu jsem skončila vyhozená v lese. Následovně jsem pobývala v dočasné péči u hodné tety, která si mě nechat napořád nemohla… A tak si mě vyhlídla nová rodina z Litovle  na Olomoucku. 

Má rodina je velmi početná. Mám zde k sobě 11ti letou kočičku Rozárku, které nedávno umřela její celoživotní parťačka Amálka. Rozárka špatně nesla ztrátu. S Rozárkou si na sebe pomalu a jistě zvykáme. Už i chodíme na společnou toaletu. 

Ve svém domově bydlím i s pejskem Lunou, která byla zachráněna z útulku stejně jako já. Byla jsem k Luně ze začátku nedůvěřivá, ale poznala jsem, že je to hodná holka stejně jako já a tak si chodíme k našim rodičům společně do postele pro pomazlení. Pro všechny je tam místa dost. Jak v posteli tak i v srdci. 

Ještě máme malého pejska Daginka. S Dagem se úplně láskou nepusinkujeme, ale tolerujeme se a nevšímáme si sebe vzájemně. 

No a hlavně mám ve svém domově 4 děti. 4 kluky. Zamilovala jsem si je hned první den. Chodili za mnou do pelíšku. Hladili mě a říkali mi jak lásky plný domov jsem získala a měli pravdu. 

Mám od každého moc pomazlení a ani nevím ke komu si ho mám chodit čerpat dříve a tak když se nemohu rozhodnout, tak si jdu k tatínkovi, cítím u něj nejvíce klidu a tak si spokojeně u něj vrním a užívám si lásku a spokojenost. 

P.S. má máma moc dobře vaří a každý den mám připravené samé dobroty… “😻

 

Milá kočičko Adélko,

dlouho jsme pro tebe vybírali rodinu, kde bys mohla být šťastná. Nikdo nebyl dost dobrý, aby tě tolik miloval a chtěl pro tebe to nejlepší. Pak se ozvala jedna milá paní, že hledají hodnou kočičku a my věděli, že to bude ta nejlepší rodina pro tebe. A vidíme, že jsme se nemýlili. 

Už druhý týden jsi součástí velké lidské a zvířecí rodiny, obklopena báječnými a milujícími lidmi. 😍

Buď stále tak šťastná kočička a rozdávej okolo sebe radost a lásku. ❤️

Pozdrav od tvých tet z útulku a tety Aničky z dočasky. 😘

16. 1. 2022

————-
Dobrý den,
jsem 1 1/2 roční kočičí tříbarevná krasavice Adélka. 😽
Byla jsem nalezena jako vysoce březí kočička ve velmi špatném zdravotní stavu. Předčasně jsem porodila mrtvá koťátka. V dočasce jsem se dávala do pořádku a jednoho dne přijela teta a dovezla tři maličká zesláblá koťátka, která byla nalezena bez maminky. Hned jsem si je zamilovala, začala jsem se o ně starat, kojit je a přijala je za své děti. ❤️
Dětičky ale rychle vyrostly a našly svůj domov. Ten bych chtěla teď najít i já.
Jsem zdravá a kastrovaná.
Vyžaduji pozornost lidí a nebojím se to dát najevo. Jsem moc milá společnice, hodná, mazlivá kočička. 😻
Určitě jsem vhodná k bydlení v bytě a budu ráda i za další kočičí kamarádku. 😻
 
O její adopci nám
📝 pište do zpráv na Facebook Dobré ruce – kočičí útulek Zlín
nebo
☎️ volejte na telefon +420 775 229 240