HOPE MÁ JMÉNO NADĚJE 🐈❤️

Kdo znáte náš útulek, kdo znáte paní Janiškovou, víte, že doslova bojuje za každou nemocnou či zraněnou kočičku, že boj nikdy nevzdává a i když je jen 1% naděje, dává kočičce šanci.

To je i případ maličké Hope. Kočičky, která dostala jméno naděje. Hope, Hopík, Houpáček, … má naději, že bude žít.

Narodila se kočičce, kterou jsme vysoce březí přijali do naší dočasné péče a krátce nato se jí narodilo 5 koťátek. Po deseti dnech však jedno začalo mít neurologické příznaky. Nechtělo pít od maminky, nedokázalo najít zdroj potravy, protože se mu stále hlavička a celé tělíčko kroutilo doprava.

U paní doktorky dostalo antibiotika a odjelo do jiné dočasné péče k úžasné Zlatce, která dokázala nemožné. Z kotěte, kterému lékaři moc šancí nedávali je po 2 týdnech úplně jiné zvířátko. Už se snaží hlavičku otáčet i doprava, už se snaží chodit a nepřepadává na stranu, má chuť k jídlu a prostě žije.

Víme, že bude zřejmě postižené, víme, že u nás už zůstane, víme, že kdykoliv se může stát cokoliv, ale pro nás je důležité to, co je tady a teď, kotě Hope se má k světu a to je hlavní.

Cesta bude ještě náročná a dlouhá, denně jezdí na veterinu, bude potřebovat i rehabilitace. 

Hope je příkladem pro všechny takto postižená koťátka, že nic se nemá předem prohrávat, že život je nádherný, jen když dostanou šanci. 

Dejte jim naději, prosíme, tak jako ji jim dáváme i my. 🙏🏻

Pokud chcete přispět na Hope, pokud i vy vidíte, že má naději, můžete poslat příspěvek na náš účet 239075936/0600 s poznámkou „Hope“.

Děkujeme za ni i za všechny kočičí pacienty, které léčíme a vracíme do života. ❤️