DEJME BĚTUŠCE TŘETÍ ŠANCI NA ŽIVOT 🐈❤️

S maličkou Bětuškou si smutný osud stále pohrává a už potřetí balancuje na hraně života.

První šancí byla její záchrana. Když jsme ji s její bratříčkem přebírali, bylo jim pouze pár dnů. Byly slabouncí, začervení, plní blech a nachlazení. Teta z dočasky je musela krmit několikrát denně lahvičkou, starat se o ně jako o lidská miminka. Koťátka rostla a my měli radost, že přežila. Užívali si her, tepla náhradního domova, mističek plných dobrého jídla a tetiny lásky.

Když už přišla doba, kdy by mohli jít do nového domova, postoupili větší vyšetření, protože se zdálo, že se jim dobře nevyvíjí nožičky. Lékařský ortel byl moc krutý, byla potvrzena těžká vrozená vada a doporučena eutanazie. Začal boj, zda city budou převažovat nad doporučením lékaře, láska k malým klubíčkům nad prognózou, co bude až porostou, … Vyhrála láska a city. Pokud kočičky nebudou mít bolesti a budou moci prožít život v pohodě, zůstanou v dočasce u tety a my se budeme o ně starat a zajistíme vše potřebné. Tak dostala hendikepovaná koťátka šanci druhou.

Aby toho neštěstí a bolesti okolo nás nebylo málo, přišla rána další. Kočička Bětuška dostala teploty, byla unavená a vyšetření ukázalo to, čeho jsme se nejvíce obávali. Má FIP. I do třetice budeme za kočičku bojovat. Dostane třetí šanci.

Pokud jí přejete, aby přežila i toto hrozné období, vyléčila se a ještě dlouho nám mohla projevovat svou lásku a něhu, pošlete, prosím, na léčení Bětušky alespoň maličký příspěvek. 🙏🏻

Číslo transparentního účtu je 239075936/0600, 

do poznámky pište „Bětuška“

Bětuška vám všem za svou třetí šanci děkuje. ❤️