Finanční pomoc

Home / Finanční pomoc

Jak nám můžete pomoci?

Provoz depozita každý měsíc stojí tisíce a tisíce korun. Nakupujeme vše potřebné, platíme veterinární ošetření, v pravidelných intervalech je potřeba vymalovat, opravit karanténní klece, pořídit nová škrabadla… Seznam a boj je to nekonečný. Pokud se nám v tomto boji rozhodnete pomoci, budeme moc vděční. Jde to několika způsoby:

Příspěvek na účet

Číslo našeho transparentního účtu u FIO banky je 2300631495/2010. Můžete zadat jednorázový i trvalý příkaz k úhradě. Pomůže nám i malá částka; z těchto darů hradíme především veterinární péči, krmení a stavební materiál na budování výběhů a pokojů pro zvířátka v depozitech. Finanční dar je dobrovolný, v případě zájmu je možno vystavit potvrzení pro odečet z daní. Finance jsou využívané v plné výši pouze pro potřeby zvířat a zajištění péče o ně.

Pro platby ze zahraničí:
IBAN: CZ24 2010 0000 0023 0063 1495
SWIFT/BIC: FIOBCZPP

Využití projektu Givt

Podpořte nás, kd nakupujete!
Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.

Uděláte to takto:

  1. Před nákupem půjdete na http://www.givt.cz
  2. Vyberete naši organizaci (Dobré ruce, o.s.) a e-shop, na kterém chcete nakoupit.
  3. Nakoupíte jak jste zvyklí.

To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu.
Pokud nechcete na tuto možnost pomoci nikdy zapomenout, TADY najdete chytré rozšíření prohlížeče Chrome, které vám vždy při nakupování GIVT připomene.
Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům.

Přes projekt Dárcovství obchodu VášChovatel.cz

Můžete pomáhat několika způsoby:

1) Nákupem produktu pro Vašeho mazlíčka na VášChovatel.cz
Z každé Vaší objednávky e-shop přispěje 5,- Kč na dobrou věc.

2) Konkrétním finančním příspěvkem na VášChovatel.cz
Během objednávky můžete darovat částku v libovolné výši. Obchod pak tuto částku promění v body, za které si budeme moci vybrat produkty.

3) Dárkem pro útulek v podobě produktu
V sekci Potřebujeme koupit zvolíte některý z produktů, které aktuálně potřebujeme. Prodejce pak produkt vezme, zabalí a pošle přímo k nám.

 

Věnování adopčního listu

Hledáte vhodný dárek pro své blízké? Mají rádi kočičky? Darujte jim kočičku z našeho útulku prostřednictvím VIRTUÁLNÍ ADOPCE a věnujte jim adopční list, který vám vytiskneme a odešleme.

Nákup v aukcích

Na našem Facebooku pravidelně pořádáme aukce, do kterých vždy dobří lidé přispějí svými výrobky a dárky, ale máme už i vlastní propagační předměty s logem depozita. Můžete si vydražit například placky, pohlednice, pytlíčky se šantou, ručně vyráběná mýdla, deníčky, ekologické sáčky na potraviny a mnoho dalšího.

Příspěvek do sbírkových kasiček

Nejen po městě Zlíně jsou rozmístěné sbírkové kasičky. Pokud na svých cestách některou z nich potkáte, budeme vděční za vhození každé korunky. Tímto také děkujeme všem firmám, které nám umožnily umístění kasiček v jejich prostorách.

  • MVDr. Kateřina Vojtková (veterinární ordinace Nivky 268, Újezdec, 687 34 Uherský Brod)
  • MVDr. Miroslava Umýsová (veterinární ordinace L. Váchy 517, 760 01 Zlín)
  • MVDr. Karla Hlačíková (veterinární ordinace Na Kapli 1622, 763 61 Napajedla)
  • Knihkupectví Špalíček (Masarykovo nám. 101, 688 01 Uherský Brod)
  • U Zvířátek (pet centrum OD 13 areál Svit, Vavrečkova 7074, 760 01 Zlín)
  • Kavárna Caffé&Gelato (OC Centro Zlín, 3. května 1170, 763 02 Zlín 4 – Malenovice)
  • Ice Café (Dr. Veselého, 763 26 Luhačovice)

Nové povolení k veřejným sbírkám máme z roku 2019.

Charitativní sbírka „Karoline“
My zachránili bezejmenné koťátko, vy nyní můžete zachránit Karolínku.

„Něco mi zasvítilo do očí a úplně mě oslepilo, přišel náraz, já odlétla na kraj silnice a pak už jen vím, že přišla strašná bolest. Ležela jsem tam, ani nevím, jako dlouho, kolem jezdila auta a já si tak přála, aby někdo zastavil, vzal mě s sebou, nechal mě ošetřit. Venku byla strašlivá zima, bolest byla stále větší a já už ani nedoufala. Pak najednou auto zastavilo, někdo mě zvedl ze země, položil na sedačku a jeli jsme, nevěděla jsem kam, ale doufala jsem, že přijde pomoc. Chvílemi jsem ztrácela vědomí a probrala jsem se až ve chvíli, kdy jsem nad sebou viděla lidi v bílých pláštích a slyšela ta nejhorší slova: Co s ní? Musí se uspat, navždy … Chtělo se mi strašně křičet: Ne, prosím, tak moc chci žít! Nešlo to, ta bolest byla tak velká, že mi nedovolila vydat ze sebe hlásku. Naštěstí to za mě udělal jiný hlas: Jediná možnost by byla, že si ji někdo vezme a zkusí jí zachránit, počkáme pár hodin a pak …
 
Jmenuji se Karoline. Jsem 7 měsíční holčička a od včerejšího dne ležím na speciální klinice v Brně s šílenou rýmou, dechovými problémy, nemůžu se sama vyčurat, nemůžu chodit a moc to bolí. Teď už vím, že mám zlomenou páteř, možná i pánev a už asi nikdy nebudu chodit. Musím ale bojovat, o život, pro sebe i pro ty, kteří mi dali šanci. Nechci je zklamat, tak moc chci žít …“

My zachránili bezejmenné koťátko, vy nyní můžete zachránit Karolínku.

Pobyt kočičky na klinice a další vyšetření přesáhnou částku 50.000 Kč.
Víme, že je to mnoho, bez vás to nedokážeme a proto vypisujeme charitativní sbírku „Karoline“.
Pravidelně vás budeme informovat o zdravotním stavu kočičky, narůstající částce sbírky a budeme děkovat všem, kteří přispějí na její léčbu.

Číslo transparentního účtu je 2300631495/2010, heslo do poznámky „Karoline“.

A vy, kteří pochybujete, zda naše rozhodnutí bylo správné, podívejte se do jejích očí a budete znát odpověď.

Všem, kteří budou bojovat za Karoline děkujeme.