Sbírka „ZACHRAŇME KOCOURKA DĚDEČKA“ 🐈‍⬛❤️

Povíme vám dnes příběh. Velmi smutný příběh o jednom starém, křehoučkém kocourkovi s těžkým zraněním na krku a s množstvím dalších starých zranění a jizev na celém těle.

Ten kocourek dostal od nás jméno Dědeček.

Jak jeho životní příběh začal nevíme a nevíme ani, co vše si za svůj život vytrpěl. Snad ani nechceme vědět. Je strašné vidět všechna jeho zranění a slyšet zprávy od ošetřujícího lékaře. 

Kocourek byl nalezen v obci u Vsetína, jednou naší známou. Dle zjištění se tam potuloval již minimálně týden. Za ty dny ho viděla spousta lidí, obcházeli jej, štítili se ho, nechtěli jej vidět, nechtěli mu pomoci, … Nechali ho pomalu umírat.

Dědeček je starý, více jak 10 letý, nekastrovaný kocourek, dosti velký, ale je doslova jen kost a kůže. Byl nejen zraněný, ale také hladový a dehydratovaný. Váží pouze 2 kg!

Na krku měl hluboké hnisající rány a jeho stav byl natolik vážný, že bylo již jen otázkou krátké doby, kdy by, ve velkých bolestech, zemřel na sepsi.

Celé jeho tělíčko je ale pokryté i množstvím dalších ran, zranění i starších jizev. Mohla to v průběhu let způsobit zvířata, mohl se ale stát i objektem týrání někoho, kdo by se neměl nazývat člověkem.

S velkým smutkem píšeme tento příběh, smutkem nad chudáčkem kocourkem, který zakusil tolik bolesti a bez pomoci by umřel, smutkem, že je mezi námi tolik zlých lidí, kteří nejenže nepomohou zraněnému zvířeti, ale ještě mu i vědomě ublíží. 

Prosíme vás zde nyní. Jen vy víte, jak zachraňujeme a pomáháme i za hranicemi města či republiky. Těch příjmů je nyní nad naše možnosti. Máme spousty březích koček, kočičích maminek i kotěcích sirotků, ale také nemocných a zraněných kočiček. Loni nás postihl požár, letos spadla střecha nově budovaného útulku. Určitě si to nezasloužíme, ale nezaslouží si to hlavně ty němé tváře, které jsou na naši pomoc odkázané. Operace, ošetření a léčba, ale také krmení, stojí strašné peníze a my to bez vaší pomoci nezvládneme.

Přispějte dnes, prosím, na kočičího dědečka Dědečka. 🙏🏻

Číslo transparentního sbírkového účtu je 2300513018/2010, poznámka Dědeček.

Dejte kocourkovi šanci, aby alespoň nějaký rok zakusil lásku a péči, kterou si zaslouží.

Děkujeme vám za Dědečka, ale i za všechny kočičky, které nám pomáháte zachraňovat. ❤️