SBÍRKA PRO TEA 🐈❤️

🙏🏻 Zoufalý Teo vás prosí: „Dejte mi šanci“ 🙏🏻

„Ozvala se rána a po ní bolest a bezmoc.

Už ani nevím, jak dlouho jsem se plazil po kamenité silnici. Zažíval jsem obrovskou bolest. Kamení a asfalt mi rozdíraly nožičky do krve, ty nožičky, které mě nechtěly poslouchat. Často jsem bolestí upadal do bezvědomí. Když jsem se na chvíli probral, sebral jsem zbytky sil a plazil se dál. Věděl jsem, že když zůstanu na místě, bude to můj konec. Žádné auto nezastaví, aby pomohlo umírajícímu kocourkovi.

Připlazil jsem se k domu. Doufal jsem, že mi lidé pomůžou a prosil je o pomoc. Tři týdny mě nechali bez povšimnutí, byl jsem počůraný, hladový, celý olezlý a odřený. Bolelo to a já už ztrácel sílu žít.

Tři týdny, … tolik nekonečných dnů bolesti a beznaděje. Plakal jsem, ale nikdo můj pláč neslyšel.

Najednou se u mě zastavili cizí lidé a já doufal, že mi pomohou. Dali mě do přepravky a zavezli k doktorovi. Ten se na mě podíval a řekl, že nemá smysl se mnou již nic dělat, že mě utratí. Nedovedete si představit to zoufalství a smutek. Co teď se mnou bude? Nechají mě umřít?

Slitovali se nade mnou, nenechali mě uspat a začali shánět pomoc. Jedna hodná paní napsala můj příběh na Facebook a tak se o mě dozvěděli ve Zlíně v útulku Dobré Ruce. Neváhali ani chvíli a začali organizovat mou záchranu a převoz do České republiky. Zapomněl jsem totiž napsat, že jsem kocourek ze Slovenska až z Hriňové.

Dobré Ruce mě přijali jako svou kočičku a slíbili, že se postarají, abych byl ošetřen a mohl žít.

Mám zlomenou páteř a přerušenou míchu. Neovládám zadní nožičky a už nikdy nebudu chodit. Jsem a budu odkázán jen na přední ťapičky. 

Dostal jsem se k hodné tetě Zuzaně, která má už velké zkušenosti se stejně postiženými kočičkami. Musí mi vytláčet močový měchýř a umývat mě. Projevuji jí neskonalou vděčnost a oddanost. Jsem moc mazlivý, tulivý kocourek a taky pěkně upovídaný. Rád a dobře jím. Teta říká, že toho sním za 10 koček, ale já vím, že je ráda, protože přibírám a mé tělíčko už není jen kost a kůže.

Žiju, učím se žít s tímto hendikepem. Bude se mnou spousta práce, náročná na čas i finance.

Dáte mi šanci, jako jste dali, Zvonilce, Karolínce, …?

Pomůžete útulku, tak jako on pomáhá zachraňovat kočičky a starat se o nemocné kočičí pacienty?

Účet mé sbírky je: 239075936/0600 s poznámkou „Teo“

Předem všem z kočičího ❤️ děkuji.

Váš oddaný Teo. 🐈

Dovolte mi, abych poděkoval 😻

  • Útulku Dobré Ruce, že mě přijali mezi své kočičky
  • Tetě Zuzaně Pařenicové, která mě vzala k sobě a stará se o mě, jako o miminko
  • Caroline Warner, že napsala můj příběh s prosbou o pomoc na Facebook a dopravila mě k českým hranicím
  • Vandě Pištěkové, která mě od hranic dovezla k tetě Zuzance“
Přejít na začátek