Plamínek

Plamínek


Narození: 4. 4. 2020

Pohlaví: kocour

Kastrace: ne

Očkování: ne

Povaha: Hodná, mazlivá

Zvláštní znaky: Mourovatý kožíšek


Od maminky Andrejky a tety Terezky odjelo v neděli už druhé koťátko, maličký chlapeček Plamínek.
Kocourek dostal v novém domově jméno Teodorek a už si tam krásně zvykl. Když ho jeho lidská maminka přišla nečekaně zkontrolovat z práce dopoledne, rozvaloval se uprostřed postele a spokojeně spinkal.
Je to takový plyšáček, který se chce pořád mazlit a hrát si.
S kocouřím bráškou Robinem už na sebe nesyčí a dokonce se přes dveře domlouvají mňoukáním. Tak to vypadá, že budou brzy velcí kamarádi.
Plamínku buď u nových rodičů i bratříčka moc šťastný a užívej si krásný a spokojený život, který tě čeká 😘
28. 6. 2020
 
————-
 
Ahoj,
jmenuji se Plamínek.
Narodil jsem se 4. 4. 2020 a tak je mi teď teprve 11 týdnů.
Myslím, že při prvním pohledu zjistíte, že nejsem jen tak obyčejný kocourek, ale Jeho Výsost Plamínek I., prosím, nezapomínejte na to. 
Někdy působím jako bručoun, ale to jenom občas nemám náladu. Když chci, tak umím být zlatíčko, co krásně vrní. Neberte to tak, že bych byl agresivní, to v žádném případě, ale umím moc hezky přehlížet dění kolem.
Rozhodně ode mne nečekejte, že přiběhnu na zavolání. To možná jenom pokud budete mít v ruce nějakou baštu, ale opravdu jenom možná. 
Většinou jsem někde na vyvýšeném místě a pozoruji, co ostatní dělají. Když je to jó hodně zajímavé, tak z trůnu slezu. Mám ale moc rád, když za mnou teta přijde a začne mě hladit. To úplně zapomenu na svou šlechtickou krev a začnu se chovat jako jen tak nějaké mazlivé koťátko. 
Rád jsem v místech, kde to znám – ve svém království si jsem jistý. Jinde úplně zapomínám, že jsem kralevic, a chovám se jako vystrašené kuřátko. Na to nejsem úplně pyšný, ale každý máme nějaké své slabé místo. Trochu mě děsí cizí zvířata, to je kvůli tomu, že jsem nesvůj, určitě si ale časem zvyknu.
Zatím jsem byl jenom v bytě, venku to vůbec neznám.
Jsem zdravý, odčervený a v novém domově, až trošku povyrostu, mě čeká kastrace.
Budu skvělým parťákem pro každé chvíle, protože jsem samostatný a hodný.
Pokud si chcete rezervovat k adopci kocourka Plamínka, pište do zpráv nebo volejte na tel.: +420 775 229 240