Márinka

Kdo je holčička Márinka?


Narození: Květen 2021

Pohlaví: Kočka

Kastrace: Ano

Očkování: Ano

Povaha: Veselá, hravá

Zvláštní znaky: Kočička na vymazlení

Datum příjmu: 15. 7. 2021

Místo nálezu: Všemina

Dobrý den,

jsem kočička Márinka a je mi 7 měsíců. Narodila jsem se v květnu 2021 u vodní nádrže u hotelu Všemina mé mámě Tlapce a žila jsem tam s ní, svými sourozenci, tetami a jejich dětmi dva měsíce. 

Bylo nás tam ale plno, a tak jsme se s pomocí dobrých lidí dostali do dočasných domovů, kde jsme mohli vyrůstat v lepších podmínkách. Já jsem s mamkou, svou sestrou (Malenka), tetou (Mikinka) a jejími dětmi (Mikeš, Katka, Rozárka, Dorka) v „dočasce“ v domečku v Lukově. 

Jsem už velká slečna a tak bych si ráda našla trvalý domov.

Jsem krásná, zdravá, odčervená, očkovaná a kastrovaná kočička s mourovatým lesklým a hebkým kožíškem. 😽

Umím chodit na kočičí záchodek, jsem čistotná, veselá a hravá. 

K lidem jsem ještě trochu plachá. Moc bych se chtěla naučit tulit a mazlit s člověčím parťákem, ale potřebuji najít takového, který si svou pozorností a trpělivostí postupně získá mou důvěru. 😻

V jídle nejsem vybíravá. Slupnu klidně granulky, kapsičky i konzervy. Nepohrdnu ale ani kočičím mlíčkem či nějakým pamlskem.

Celý svůj dosavadní život jsem stále součástí větší kočičí party a jsem tedy zvyklá na společnost dalších kočiček. Ráda bych proto šla do adopce s některým členem mé stávající kočičí tlupy, nebo třeba do domova, kde už nějaká kamarádská kočička je, abych si měla s kým hrát, lumpačit a tulit se. Jedináčkem bych možná mohla být, pokud v novém domově bude někdo, kdo mi dá lásku a věnuje dostatek času a pozornosti, aby mi nebylo smutno. Je mi jedno, zda budu bydlet v bytě, nebo třeba v domečku se zahrádkou a možností výběhu, ale daleko od rušné cesty.

Budu mít štěstí a najdu někoho, kdo mě bude milovat? ❤️

 

O její adopci nám 

📝 pište do zpráv na Facebook Dobré ruce – kočičí útulek Zlín

nebo

☎️ volejte na telefon +420 775 229 240

Scroll to Top