Mařenka

Mařenka


Narození: 26. 4. 2020

Pohlaví: Kočka

Kastrace: Ne

Očkování: Ne

Povaha: Mazlivá, klidná, hodná

Zvláštní znaky: Kamarádka pro děti


Vždy jsme šťastní, když čteme, jak se má kočička v novém domově dobře a obzvlášť máme radost u kočiček, které měly špatný a velmi smutný start do života.
Jednou z těch je i Mařenka.
A jaký má nový domov? Jak jinak než báječný!
Zde je zpráva od její nové maminky, která jí vybrala jméno Lea:
„Lea se stala nejrozmazlovanějším členem domácnosti. Jenom si mňoukne a už se najdou ochotné ruce k pohlazení, případně nabídnutí pamlsku. Spinká jak jinak než se mnou v posteli, krásně u toho vrní. Mezi nejoblíbenější hračky se zařadil její vlastní ocas a myška na pružině. Ale ani ostatní hračky nezahálí, ve svých “hracích chvilkách” je schopná převrátit celý pokoj vzhůru nohama. Dokonale si osvojila chození na nový záchodek, zatím jsme tu neměli žádnou “nehodu” a své touhy po šplhu realizuje na opěradlu židle. V noci ráda útočí na nechráněné ruce a nohy, ve dne se za to hezky stočí do klubíčka a nechá se hladit.Celkově je to teď můj miláček a doufám, že mě nechá ji rozmazlovat ještě spoustu let.”
Takové zprávy se čtou opravdu krásně.  
My ti Leinko, i s tetou Lídou, přejeme, ať tě tvá maminka rozmazluje více a více a ty jí to oplácej pravou kočičí láskou. 😘
25. 7. 2020
 
————-
 
Dobrý den,
jsem mazlivé koťátko Mařenka. 😻
Je mi 14 týdnů a mám ještě bratříčka Jeníčka. Kdyby chtěl někdo hodné a miloučké kočičky dvě, tak si určitě vezměte nás.
Jsem testovaná a zdravá holčička.
Miluji vyhřívat se na dece u zasíťovaného okna a pozorovat okolí domu nebo se nosit v náručí, jako malé miminko. Z her mám nejraději různé tkaničky a balonky.
Mám ráda hodné děti a taky další kočičky a budu klidně kamarádkou i vašemu pejskovi. 😽
Nejvíc ale budu oddaná svým rodičům, se kterými budu klidně spávat v posteli a vrnět jim láskyplně do uší.
Prosím, napište si o mě nebo zavolejte na tel.: +420 775 229 240, už se na vás moc těším. 😻