Málenka

Kdo byla holčička Málenka?


Narození: Květen 2021

Pohlaví: Kočka

Kastrace: Ano

Očkování: Ano

Povaha: Veselá, hravá

Zvláštní znaky: Zrzavé chloupky v mourovatém kožíšku

Datum příjmu: 15. 7. 2021

Místo nálezu: Všemina

Dobrý den,

já jsem kočička Málenka a je mi 7 měsíců. 😽 Narodila jsem se v květnu 2021 u vodní nádrže u hotelu Všemina mé mámě Tlapce a žila jsem tam s ní, svými sourozenci, tetami a jejich dětmi dva měsíce. 

Bylo nás tam ale plno, a tak jsme se s pomocí dobrých lidí dostali do dočasných domovů, kde jsme mohli vyrůstat v lepších podmínkách. Já jsem s mamkou, svou sestrou (Márinka), tetou (Mikinka) a jejími dětmi (Mikeš, Katka, Rozárka, Dorka) v „dočasce“ v domečku v Lukově. Teta v dočasce mi dala jméno Málenka, protože prý jsem byla ze všech nejmenší (malinká). Teď už jsem ale velká slečna a tak bych si ráda našla trvalý domov.

Jsem krásná, zdravá, odčervená, očkovaná a kastrovaná kočička se zajímavým světle mourovatým (prý tak trošku do zrz) lesklým a hebkým kožíškem. 

Jsem čistotná, zvyklá chodit na kočičí záchodek, veselá a hravá. K lidem jsem ještě trochu plachá. Moc bych se chtěla naučit tulit a mazlit s člověčím parťákem, ale potřebuji najít takového, který si svou pozorností a trpělivostí postupně získá mou důvěru. 😻

V jídle nejsem vybíravá. Slupnu klidně granulky, kapsičky i konzervy. Nepohrdnu ale ani kočičím mlíčkem či nějakým pamlskem.

Celý svůj dosavadní život jsem stále součástí větší kočičí party a jsem tedy zvyklá na společnost dalších kočiček. Ráda bych proto šla do adopce s některým členem mé stávající kočičí tlupy, nebo třeba do domova, kde už nějaká kamarádská kočička je, abych si měla s kým hrát, lumpačit a tulit se. Jedináčkem bych možná mohla být, pokud v novém domově bude někdo, kdo mi dá lásku a věnuje dostatek času a pozornosti, aby mi nebylo smutno. 😻

Můžu bydlet v bytě, nebo třeba v domečku se zahrádkou a možností výběhu, ale daleko od rušné cesty. 

Budu mít i já konečně štěstí a najdu to, o čem všechny kočičky sní? ❤️

 

O její adopci nám 

📝 pište do zpráv na Facebook Dobré ruce – kočičí útulek Zlín

nebo

☎️ volejte na telefon +420 775 229 240

Scroll to Top