Anděl

Anděl


Narození: Srpen 2020

Pohlaví: Kocour

Kastrace: Ne

Očkování: Ne

Povaha: Mazlivá, hodná, hravá

Zvláštní znaky: Černý andílek


🐈‍⬛ Dnešní hledání nových domovů pro krásné černé kočičky ukončíme u černého kocourka Anděla, který svůj úžasný a milující domov již našel. ❤️
 
„Ahoj, 
jmenuju se Anděl,
už týden žiju v novém domově a co si budeme povídat, je to super! Celý můj den provází jídlo a hraní. Dostal jsem od maminky takový divný míčky, který skáčou a já je chytám, to je sice super, ale nic nenahradí mojí malou myšičku! Ta je ještě víc super, celé dny si s ní hraju. Nedávno jsem přišel na vychytávku! Hraju si s myšičkou tak dlouho, až jí dostanu za obývací stěnu a mamka mi jí pak musí vyndávat a já doufám, že tam najde ještě víc myšiček na hraní (haha). Jak už jsem říkal, je to tu super. Mám tu dost vysokých míst na které můžu skákat, několik zrcadel, které mě naprosto fascinují, závěsy, na které můžu skákat, postel, na které můžu celé dny spát, taťkovu židli, která je lepší než kdejaké škrabadlo a hlavně milující rodiče, kteří mi dávají dost jídla. Celý den mám v mističce granule a každé ráno dostanu i kapsičku (mňam). Mamka s taťkou jsou naštěstí pořád doma, takže se tady nemusím bát a můžeme se celý den mazlit (to já rád). Mamka teď akorát tráví dost času u počítače a pořád si něco říká pro sebe, prý se učí, tak u ní často spinkám, aby jí to šlo líp. Říká mi, že jednou budu taky kunsthistorik, tak doufám, že je to něco, kde budu dostávat hodně jídla.  
Snad i ostatní kočičky najedou tak skvělý domov jako já.“
 
Kocourku Andílku, našel jsi ty nejlepší a nejskvělejší rodiče. Stačí nám číst tvůj dopis a my víme, že tvůj život bude doslova kočičím rájem, nejen hraní, papání, mazlení, … budeš mít daleko více. Budeš mít lásku maminky a tatínka, kteří tě budou po celý život milovat. 
Moc pozdravů od nás i tvé milé tety Lindy. 😘
10. 1. 2021