Járinka

Járinka

🎉 Květen měsíc adoptovaných kočiček

Pozdrav z nového domova vám dnes zasílá CHARLOTKA (Járinka) 🐈

Ahoj,

již více než měsíc jsem u své maminky, která si mě taky hned přejmenovala z Járinky na Charlotku.

Máma se o mě skvěle stará a právě nedávno se mnou byla na očkování, abych byla zdravá. Musím se pochválit, že jsem to zvládla moc statečně. 😺

Jsem hrozně hravá kočička před kterou žádná šňůrka není v bezpečí. 😹 Už jsem si zamilovala i kočičí strom se škrabadlem.

Jsem velikánský mazel a s maminkou se mi mazlí tak krásně. 😻

V novém domově jsem šťastná a milovaná. ❤️

7. 5. 2020

V sobotu odjela do svého nového brněnského domova tříbarevná půlroční slečna Járinka.

Od mladé paní nám chodí krásné zprávy. 

Járinku si přejmenovali na Charlotku a jsou z ní uneseni. 🥰

Je to malé děťátko, které si nejraději hraje s tkaničkami u bot a když začne honit kuličku s rolničkou, tak pro ni okolní svět přestane existovat.

V papání je prý velkým gurmánem a nejraději má různé paštičky.

A mazlení? No to je pro Járinku to hlavní, je to neskutečný mazel, který dokáže během 2 sekund nastartovat vrnění, jako malý traktůrek. Po mazleníčku pak usne na dece na gauči nebo v teple pod topením.

Járinko – Charlotko, když jsme tě, jako toulající koťátko přijímali, asi jsi ani netušila, jaké štěstí tě potká a jak skvělou mámu získáš. 

Přejeme ti krásný, dlouhý a umazlený život. 😘

28. 3. 2020

 

————-

 

Dobrý den,

jsem malé tříbarevné kotě, vlastně asi 5-6 měsíční holčička Járinka.

Jméno jsem dostala po své zachránkyni Jarmile. 

Toulala jsem se chatovou oblastí za Vizovicemi od chaty k chatě, ale nikde neměli srdce pomoci mi. 😿 Až jsem došla k hodné paní, která se nade mnou slitovala, dala mi najíst a nechala mě přespávat v boudičce na zahradě. Protože si mě však, z rodinných důvodů, nemohla nechat, bylo toto pro mě pouze přechodné útočiště a já byla převezena k tetě do dočasky do Zlína. A jak myslíte, že se má teta jmenuje – Jarmila😺. Obě mé tety jsou velké Jarmily a já maličká Járinka. 🐱 Co nejdříve bych si přála stálý domov a možná teď právě čte tento inzerát nějaká hodná Jarmila a chtěla by se stát mou mámou.

Nové mamince, ať už se jmenuje jakkoliv, můžu slíbit, že budu čistotná, doma nic neprovedu a budu moc hodná a vděčná kočička. 😻

Těším se na společné hry a mazlení.

Nenechej mě, prosím, dlouho čekat. 😽

Chcete se ujmout malé mazlící kočičky Járinky? Můžete nám napsat do zpráv nebo zavolat na telefon +420 775 229 240 a Járinka bude už jen vaše.

Leave a Reply

Your email address will not be published.