Naše kočičky pocházejí ze všech koutů České a Slovenské republiky. Většinou neodmítneme pomoc zoufalým lidem, kteří našli opuštěná koťata, nebo se snaží redukovat kočičí kolonie v místech svého bydliště.
Některé z nich putují do stálých domovů z depozita, jiné přímo z dočasných péčí, bez kterých bychom tak velké příjmy nebyli schopní zvládat. Zvířata u nás mají vše potřebné (jídlo, zdravotní péči, hračky, škrabadla, kočičí, psí i dětské kamarády) a snažíme se z nich vychovat plně socializované kočky, které svým majitelům budou dělat jen radost.
Podívejte se na adopční seznamy a neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem! Nejdříve si však přečtěte podmínky osvojení kočky. Děkujeme.

Kočičky k adopci

Amy
Amy

(kočička je rezervovaná)

Chip a Dale
Chip a Dale

Kocourci nejsou v současné chvíli k adopci

Virtuální adopce

Vrbička
Vrbička

Kočička ještě není vituálně adoptovaná

Eny
Eny

Již má 1 adoptivního rodiče

Antonio
Antonio

Již má 1 adoptivního rodiče

Alza
Alza

Již má 1 adoptivního rodiče

Kubko
Kubko

Již má 1 adoptivního rodiče

Charitativní sbírka „Karoline“
My zachránili bezejmenné koťátko, vy nyní můžete zachránit Karolínku.

„Něco mi zasvítilo do očí a úplně mě oslepilo, přišel náraz, já odlétla na kraj silnice a pak už jen vím, že přišla strašná bolest. Ležela jsem tam, ani nevím, jako dlouho, kolem jezdila auta a já si tak přála, aby někdo zastavil, vzal mě s sebou, nechal mě ošetřit. Venku byla strašlivá zima, bolest byla stále větší a já už ani nedoufala. Pak najednou auto zastavilo, někdo mě zvedl ze země, položil na sedačku a jeli jsme, nevěděla jsem kam, ale doufala jsem, že přijde pomoc. Chvílemi jsem ztrácela vědomí a probrala jsem se až ve chvíli, kdy jsem nad sebou viděla lidi v bílých pláštích a slyšela ta nejhorší slova: Co s ní? Musí se uspat, navždy … Chtělo se mi strašně křičet: Ne, prosím, tak moc chci žít! Nešlo to, ta bolest byla tak velká, že mi nedovolila vydat ze sebe hlásku. Naštěstí to za mě udělal jiný hlas: Jediná možnost by byla, že si ji někdo vezme a zkusí jí zachránit, počkáme pár hodin a pak …
 
Jmenuji se Karoline. Jsem 7 měsíční holčička a od včerejšího dne ležím na speciální klinice v Brně s šílenou rýmou, dechovými problémy, nemůžu se sama vyčurat, nemůžu chodit a moc to bolí. Teď už vím, že mám zlomenou páteř, možná i pánev a už asi nikdy nebudu chodit. Musím ale bojovat, o život, pro sebe i pro ty, kteří mi dali šanci. Nechci je zklamat, tak moc chci žít …“

My zachránili bezejmenné koťátko, vy nyní můžete zachránit Karolínku.

Pobyt kočičky na klinice a další vyšetření přesáhnou částku 50.000 Kč.
Víme, že je to mnoho, bez vás to nedokážeme a proto vypisujeme charitativní sbírku „Karoline“.
Pravidelně vás budeme informovat o zdravotním stavu kočičky, narůstající částce sbírky a budeme děkovat všem, kteří přispějí na její léčbu.

Číslo transparentního účtu je 2300631495/2010, heslo do poznámky „Karoline“.

A vy, kteří pochybujete, zda naše rozhodnutí bylo správné, podívejte se do jejích očí a budete znát odpověď.

Všem, kteří budou bojovat za Karoline děkujeme.