Věřili byste, Vy, kteří neznáte dopodrobna příběh Zvonilky, že ještě před půl rokem nám mnoho lidí i odborníků radilo se této kočičky zbavit a dát ji uspat? 😭

My za ni bojovali a veškeré snahy se vyplácí. Z hubeňounké, téměř na smrt vyčerpané kočičky je krásný cvalíček, jen ty nožičky neposlouchají. Už nikdy nebude zadní část tělíčka ovládat, ale i tak je to naše zlato, které nám dělá jen radost.

Před nedávnem jsme zde dělali sbírku a žádali vás o finanční podporu na výrobu vozíčku. Vy jste prosby vyslyšeli a peněz se na účtu sešlo dokonce více, než stojí samotný vozíček, který je nyní již ve výrobě. Protože Zvonilku milujeme a chceme jí vynahradit to, o co přišla a přichází, za zbylé peníze jsme jí pořídili kočárek, aby se taky mohla vydat na průzkum a poznala okolí, kde žije.
Jak vidíte na fotkách, její náhradní maminka 🙂 Zuzana Pařenicová
s tatínkem ji již, pořádně zabalenou, aby se neprochladila, vyvezli na první procházku. Netřeba zde psát, jak se jí to asi líbilo a užívala si to. 😻

Děkujeme Ti Zuzko, za to, že se tak krásně a s láskou staráš o Zvonilku, ale také o všechny nalezené a zachráněné kočičky i pejsky.
Jsme rádi, že jsi a že můžeme být společnými přáteli. ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published.